Рекомендуємо
Дивитись все >

Сауни на Лук'янівці

Сауна «Аква Клуб»

Сауна «Аква Клуб»
(099) 118-7141 
Ціна від:  500 грн/час Місткість:  15 чол.
Парна:
  • Руська
Послуги:
  • їжа з собою, аудіо-відео, більярд, бар, доставка їжі з ресторану, кондиціонер, кухня, супутникове TV, віники, банщик
Аква зона:
  • має
Метро:
  • Берестейська, Лук'янівська
Адреса:
ул. Дегтяревская, 32б

Сауни і бани на Лук'янівці: вибір для вашого відпочинку

Лук'янівка - район, де кожен може знайти ідеальну сауну або баню за своїми уподобаннями. Тут представлені як недорогі класичні варіанти, так і сучасні спа-центри, здатні задовольнити потреби найвибагливіших відвідувачів. Незалежно від розміру вашої компанії, на Лук'янівці знайдеться відповідний варіант.

Ціни на сауни і бани на Лук'янівці: загальна таблиця

Назва Вартість за годину
Сауна "Аква Клуб" від 500 грн

Послуги та особливості саун на Лук'янівці

Крім традиційної парної, більшість саун пропонує різноманітні додаткові послуги, такі як бар, кухня, масаж, більярд та басейн. Сучасне обладнання гарантує комфорт і задоволення під час відпочинку.

Вмістимість саун та бань

Вибір на Лук'янівці різноманітний: від невеликих затишних бань на 2-4 особи до просторих комплексів, здатних вмістити до 15 гостей, як, наприклад, "Сауна Аква Клуб". Це робить Лук'янівку ідеальним місцем для відпочинку у компанії друзів чи родини.

Різноманіття видів парних

У саунах Лук'янівки представлені різні види парних, включаючи російську, фінську та інфрачервону. Кожна з них має свої особливості і пропонує унікальний досвід для відвідувачів.

Відмінні особливості Лук'янівки

Однією з ключових рис району є вдале поєднання доступних цін і високої якості послуг. Тут кожен може знайти підходящий варіант сауни або бані відповідно до власних уподобань і бюджету.

Історія та унікальність Лук'янівки

Лук'янівка славиться своїми старовинними банями, повагою до традицій та автентичним відпочинком. Сучасні сауни продовжують зберігати і передавати цю унікальну атмосферу, пропонуючи відвідувачам незабутні враження та відпочинок у стилі старої Лук'янівки.