Рекомендуємо
Дивитись все >

Сауни та бані у Вишневому

Сауни та бані у Вишневому: вибір та поради

При обиранні саун або бань у Вишневому варто звертати увагу на декілька ключових аспектів, включаючи вартість, вмістимість та надані послуги. Ці фактори визначають рівень комфорту та задоволення від відвідування.

Вартість послуг

Вартість відвідування саун та бань у Вишневому різниться в залежності від обраного закладу та наданих послуг. Ось деякі варіанти:

Назва Вартість за годину
Сауни оздоровчо-розважального комплексу «Б-52» від 450 грн
Баня на дровах «Золотий Дуб» від 700 грн

Послуги та особливості

Сауни та бані у Вишневому пропонують різноманітні додаткові послуги для своїх відвідувачів. Це можуть бути банкетні зали, бари, ресторани, а також SPA-процедури. Наприклад, комплекс "Б-52" пропонує аква-зону з басейном та водоспадом.

Вмістимість

Вмістимість саун та бань у Вишневому варіюється від 10 до 15 осіб. "Золотий Дуб" розрахований на 10 гостей, що робить його чудовим вибором для невеликих компаній. У той же час комплекс "Б-52" здатний вмістити до 15 осіб, що робить його перевагу для більших груп.

Типи парних

У саунах Вишневого представлено широкий вибір типів парних, включаючи російську, фінську, римську та турецьку бані. Також популярні бани в чанах та на дровах, що дозволяє обрати оптимальний варіант для кожного відвідувача.

Особливості саун у Вишневому

Однією з головних особливостей саун у Вишневому є їх близькість до природи та можливість насолодитися свіжим повітрям. Багато комплексів пропонують відкриті бесідки, мангали та зони для барбекю, що створює унікальну атмосферу та додає комфорту.

Історичний огляд Вишневого

Населений пункт Вишневе був заснований у 1627 році та отримав свою назву завдяки обилиці вишневих садів в околицях. З 60-х років минулого століття Вишневе почало активно забудовуватися як спальний район Києва. Сьогодні це сучасний та комфортабельний передмістя столиці, що приваблює своєю природою та різноманіттям розваг.

Сауны оздоровительно-развлекательного комплекса «Б-52»

Ціна від:  450 грн/час Місткість:  15 чол.
Парна:
 • Фінська
 • Руська
 • Римська
Послуги:
 • Wi-Fi, їжа з собою, аудіо-відео, банкетний зал, кондиціонер, кухня, мангал, ресторан, супутникове TV, турецький хаммам, чайна церемонія, віники, банщик, масаж
Аква зона:
 • басейн, водоспад
Кухня:
 • Європейська, Кавказька
Метро:
 • Академмістечко, Житомирська, Святошино
Адреса:
с. Софиевская Борщаговка, ул. Пушкина, 24Б

Баня на дровах «Золотий Дуб»

Баня на дровах «Золотий Дуб»
(067) 238-8080 
Ціна від:  700 грн/час Місткість:  10 чол.
Парна:
 • Руська
Послуги:
 • банкетний зал, бар, доставка їжі з ресторану, пармейстер, чайна церемонія, віники, масаж
Аква зона:
 • басейн, чан, водоспад
Метро:
 • Теремки
Адреса:
с. Крюківщина, вул. Г. Мальцева,1