Рекомендуємо
Дивитись все >

Сауни та Бані Вишгорода

Заміські сауни Вишгорода – це щось особливе. Важко уявити найкраще місце для релаксації та психологічного розвантаження у колі друзів. Сауни та лазні у Вишгороді давно перетворилися на цілі лазневі комплекси з басейнами, ресторанами та професійними парниками, які знають все про традиції правильного паріння.

У цій категорії саун не знайдено

Розмаїття саун Вишгородського району

Для багатьох заміський відпочинок асоціюється із традиційною російською лазнею. Але банні комплекси Вишгорода зможуть порадувати і шанувальників фінської, турецької чи навіть японської парної. На сторінках нашого каталогу зібрані найкращі сауни для здоров'я та гарного настрою.

Вибір відповідної сауни або бані у Вишгороді

Вишгород та прилегла область пропонують широкий вибір саун та бань на будь-який смак і бюджет - від недорогих до елітних. Можна обрати традиційну російську баню або фінську сауну, баню в кадку або з елементами СПА.

Послуги та особливості саун та бань у Вишгороді

Більшість комплексів пропонують додаткові послуги окрім відвідування бані/сауни:

  • СПА-процедури
  • Масаж
  • Басейн, купелі
  • Ресторани та бенкетні зали
  • Мангали та бесідки на природі

Особливою популярністю користуються загородні комплекси типу «Fort Pirnov Park», де можна в повній мірі насолодитися відпочинком на природі.

Вмістимість

Більшість комплексів розраховані на компанії від 10-15 осіб.

Для банних вечірок з великою компанією краще підійде просторий загородний комплекс «Fort Pirnov Park», розрахований на 15 осіб.

Види парних

Окрім традиційних російської бані та фінської сауни, деякі комплекси пропонують також інфрачервоні або римські парні, парну в кадку за японськими традиціями.

Відмінності від саун в інших районах

Головна відмінність саун Вишгорода - це їх розташування на природі, в мальовничому загородженні з лісами та водоймами. Це дозволяє поєднати відвідування бані з активним відпочинком на свіжому повітрі.

Трохи історії

Вишгород здавна славиться своїми мальовничими місцями. Ще київські князі обрали його місцем для відпочинку та полювання. А банні традиції на Русі відомі ще з давніх часів, так що поєднання природи та бані робить відпочинок у саунах Вишгорода справжньою автентичністю.